Napisz do nas: info@szkolenia-avsec.pl

Szkolenie basic cargo

Start > Szkolenie basic cargo

Szkolenie „Basic Cargo” jest adresowane do osób, które chcą poznać podstawowe pojęcia w zakresie ochrony w branży lotniczej. Skierowane jest do pracowników lotnictwa, operatorów logistycznych oraz osób zainteresowanych zabezpieczeniem ładunku i poczty, kurs ten łączy w sobie analizę historycznych aktów bezprawnej ingerencji i zagrożeń terrorystycznych z bieżącymi wyzwaniami bezpieczeństwa.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę o wymogach prawnych i elementach niezbędnych do ustanowienia solidnej kultury ochrony w miejscu pracy i w sektorze lotniczym. Będą mieli okazję zrozumieć cele i organizację ochrony lotnictwa, a także dowiedzieć się, jak te cele są realizowane na różnych szczeblach zarządzania.
Kluczowym aspektem kursu jest nauka zasad i technik skutecznego zabezpieczania ładunku i poczty. Uczestnicy nauczą się również, jak prawidłowo konfigurować i obsługiwać punkty kontroli bezpieczeństwa, aby zapewnić maksymalną ochronę. Ponadto, kurs obejmuje zagadnienia związane z kontrolą dostępu do newralgicznych punktów oraz właściwymi procedurami w razie stwierdzenia naruszeń.

Końcową część szkolenia stanowi omówienie procedur zgłaszania różnych typów incydentów związanych z bezpieczeństwem. To praktyczne podejście zapewnia uczestnikom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także umiejętności niezbędne do efektywnego działania w dynamicznym środowisku branży lotniczej.

 

KUP SZKOLENIE BASIC CARGO W NASZYM SKLEPIE:

 

test