Napisz do nas: info@szkolenia-avsec.pl

Referencje

Start > Referencje

Zapoznaj się z naszymi referencjami:

Zet Transport - logo

Zet Transport

Jako firma aktywnie działająca w branży lotniczej, od dłuższego czasu korzystamy z platformy Avsec Control, oferowanej przez Avsec.pl […]

więcej
Baltic Ground Services - logo

Baltic Ground Services

Od 2011r. współpracujemy z firmą AVSEC w zakresie szkolenia personelu oraz prowadzenia wewnętrznej kontroli zgodności z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego.

więcej
JAN DE RIJK LOGISTICS - logo

JAN DE RIJK LOGISTICS

W niniejszym liście chcielibyśmy bardzo podziękować firmie avsec.pl za profesjonalne usługi szkoleniowe. Od 2014r. korzystamy ze szkoleń w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego zarówno w trybie stacjonarnym jak i na platformie e-learningowej.

więcej
Urząd Lotnictwa Cywilnego - logo

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Niniejszym zaświadczam, że firma AVSEC Cargo Bartosz Stolarek zrealizowała w okresie lipiec-sierpień 2017r. szkolenia teoretyczno-praktyczne dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego nt. Transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną.

więcej
Grom Cargo Serwis - logo

Grom Cargo Serwis

Niniejszy potwierdzamy współpracę z Firmą: AVSEC.pl w zakresie szkoleń, szczególnie e-learningowych, doradztwa i audytu.

więcej
DO & CO Poland Sp. z o.o. - logo

DO & CO Poland Sp. z o.o.

Ze szkoleń e-learningowych avsec.pl korzystamy od 2014 roku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy trzeba szkolić pracowników w kilku lokalizacjach i do tego w różnych zakresach. Administrowanie szkoleniami w ramach firmy jest naprawdę proste.

więcej

test