Napisz do nas: info@szkolenia-avsec.pl

Szkolenia IT Security

Start > Szkolenia IT Security

W dniach 23 – 24 stycznia 2020 r. odbędzie się szkolenie z zakresu bezpieczeństwa IT, którego celem jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat podstawowych norm w zakresie wdrażania środków mających na celu eliminowanie zagrożeń dla cyberbezpieczeństwa.

Zgodnie z postanowieniami zmiany do rozporządzenie wykonawczego (UE) rozporządzenia 2015/1998 ustanawiającego szczegółowe środki w celu wprowadzenia w życie wspólnych podstawowych norm ochrony lotnictwa cywilnego w odniesieniu do środków w zakresie cyberbezpieczeństwa, szkolenie to jest skierowane dla osób odpowiedzialnych w podmiotach prowadzących działalność lotniczą tj. operatorów portów lotniczych, przewoźników lotniczych i innych podmiotów, które identyfikowali swoje krytyczne systemy technologii informacyjno – komunikacyjnych.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Przegląd instytucji i osób dotkniętych atakiem cyberterrorystycznym;
  2. Sposoby przeciwdziałania obecnym zagrożeniom;
  3. Nowe modele zagrożeń i nowe metody obrony;
  4. Metody budowania bezpiecznych systemów IT;
  5. Ochrona własności intelektualnej w otwartych środowiskach;
  6. Cześć praktyczna: prawidłowy podpis e-maila, odszyfrowanie wiadomości;
  7. Szkolenia i certyfikacje osób odpowiedzialnych.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Pana Macieja Karpiuka – instruktora obecnego w branży security od wielu lat: twórcy rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa transakcji kartami płatniczymi (np. Samsung Pay), jak również bezpieczeństwa urządzeń mobilnych zarówno od strony systemu operacyjnego jak i aplikacji (np. SoftPOS).

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej avsec.pl w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 200) w godzinach 09.00 – 15.00, a koszt uczestnictwa wynosi 1000 PLN netto/osoby.
Liczba miejsc ograniczona.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: bartosz.stolarek@avsec.pl lub pod numerem telefonu:
+48 604-576-570.

Zapraszamy!